از سال 1388 در ایام عید سعید غدیر، دبیرستان سادات طرحی را با عنوان «پیام آوران غدیر» اجرا نموده که با استقبال گسترده ای از سوی دانش آموزان دبیرستان همراه بوده و آثار تربیتی فراواني نیز برای آنان در پی داشته است.

با توجه به اینکه دانش آموزان در سنین نوجوانی گرایش زیادی به گروه دوستان و همسالان خود پیدا می کنند، دبیرستان سادات برای پاسخ به این نیاز دانش آموزان، در هر ورودی اقدام به تشکیل گروههای فرهنگی (گروههای دوستی) می نماید تا در خلال این گروهها هم رابطۀ دوستی سالم بین دانش آموزان برقرار شود و هم پیوند دوستی بین دانش آموزان به دوران تحصیلات متوسطه محدود نگردیده و پس از فارغ التحصیلی نیز استمرار یابد.

در این طرح، پس از گذشت چند ماه از حضور دانش آموزان پایۀ اول، دبیرستان افرادی را به عنوان مربی گروه (رابط) به دانش آموزان معرفی و دانش آموزانی که دارای روحیات و خصوصیات اخلاقی مشابه یکدیگر هستند، با اختیار خود از میان رابطان معرفی شده، یکی را انتخاب و با حضور وی تشکیل گروه می دهند. با توجه به اینکه دبیرستان سادات تاکنون 15 دوره ورودی داشته است، تعداد این گروهها در حال حاضر بیش از 40 گروه می باشد. لازم به ذکر است که پس از گذشت چند سال و با بالا رفتن تعداد گروهها، دبیرستان اقدام به تشکیل شورایی جهت هماهنگی و پشتیبانی از گروهها نمود. این شورا تحت عنوان «شورای گروههای فرهنگی دبیرستان سادات»، در قالب 7 عضو اصلی و 2 عضـو علی البدل کار خود را از بهمن ماه 1387 آغاز نمود و تاکنون به فعالیت خود ادامه می دهد.   

متولدین این هفته

birth.jpgبرجگاني - محمدعماد.jpgجمشيديان - علي.jpgحسني - حامد.jpgريماز - محمدصدرا.jpgشيري - محمدحسن.jpgغفارزاده - مهدي.jpgمشتاقيان مطلق - محمدحامد.jpgهادي - علي.jpg

نشانی مجتمع

نشانی دبيرستان پسرانه سادات :

آدرس : اصفهان - خ كاوه - حد فاصل پل چمران و میدان 25 آبان- جنب پل هوایی عابر پیاده كوچه ايمان (۲۶)

مديريت : جناب آقای مصطفي فتحي

تلفن:   ۳۳۴۵۱۸۷۷  - ۰۳۱

 وب سايت :http://www.sadatschool.ir

 ايميل : sadatschool@gmail.com

SadatSchool .Copyright © 2015.