دبیرستان پسرانه سادات (متوسطه دوره دوم) اداره آموزش و پرورش ناحیه 5 استان اصفهان

تبریک کسب رتبه اول

جناب آقای محمدطاها طیب نیا، باسلام و آرزوی سلامتی.

بدینوسیله کسب رتبه اول کشوری در بخش روایت گری جشنواره علمی پژوهشی ادبیات و علوم انسانی را به شما تبریک عرض می نمائیم. ان شاء الله در تمام مسیر زندگی موفق و سربلند باشید.

یادآوری می گردد، این جشنواره توسط وزارت آموزش و پرورش و قطب کشوری ادبیات و علوم انسانی پژوهش سراهای دانش آموزی برگزار گردید.

دبیرستان سادات

جلسه عمومی اولیاء و مربیان پایه دهم

جلسه عمومی اولیاء و مربیان پایه دهم به منظور تشریح برنامه های نیم سال دوم تحصیلی و ارائه کارنامه درسی نیم سال اول تحصیلی دانش آموزان برگزار می گردد.

زمان: یکشنبه 27 بهمن 1398 ساعت 15 و 30 دقیقه

ثبت نام جشنواره جوان خوارزمی

باسلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات.

به اطلاع همه دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم که علاقه مند به شرکت در جشنواره خوارزمی هستند، می رسانم شیوه نامه کامل این جشنواره دریافت شده که در آن موضوعات کلی جشنواره، شیوه های داوری طرح ها، ثبت نام و تمام موارد مورد نیاز دانش آموزان، قابل دریافت و استفاده می باشد، به پیوست این شیوه نامه اطلاع رسانی می گردد.

توصیه می گردد این شیوه نامه را با دقت بخوانید، مخصوصاً از صفحه 4 به بعد.

فایل های ضمیمه :

نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم و بررسی نظرات

قابل توجه دانش آموزان گرامی، پاسخ نامه آزمون پیشرفت تحصیلی، بعدازظهر روز سه شنبه 97/12/21 بر روی سایت natije.ir بارگذاری می گردد.

چنانچه در مورد سؤالات یا پاسخ های آن، اشکال  و یا ابهامی وجود دارد ، حداکثر تا تاریخ 22 / 12/ 97  آن را به آدرس modir1700@isfedu.ir ارسال نمایید تا در صورت تأیید سرگروه های استان، سؤال قبل از تصحیح حذف گردد.

اشتراک مجله پیوند

فال توجه اولیا محترم دانش آموزان و اعضای انجمن اولیا و مربیان

بدینوسیله به اطلاع می رساند جهت بهره مندی از مطالب مجلات پیوند درصورت تمایل میتوانید مبلغ 19920 تومان برای یک دوره اشتراک از این مجله را به شماره کارت 6037691980036867 به نام سید مصطفی و سید محسن فتحی واریز نمایید و فیش آنرا به روابط عمومی دبیرستان (اقای فتاحی) تحویل دهید

ثبت نام مسابقات

قابل توجه دانش آموزان هر سه پایه، ثبت نام مسابقات زیر آغاز شده است

الیمپیاد (Alympiad)، مسابقه گروه هی سه نفری ریاضیات،  برای دریافت اطلاعات بیشتر و نام نویسی،به  سایت خانه ریاضیات اصفهان مراجعه کنید

هزینه ثبت نام گروهی 120 هزار تومان اعلام شده است

نام نویسی تا 18 آبان ادامه دارد

مشاعره، به صورت گروهی ، از دبیرستان یک تیم چهار نفری معرفی می شود، سه نفر اصلی و یک نفر، ذخیره. برای اعلام آمادگی و اعلام اسامی یک نفر از هر تیم، اسامی  اصلی و ذخیره را به معاون آموزشی ارائه کند

برای هر تیم 40 هزار تومان دریافت می شود

برای نام نویسی هرچه زودتر  به معاون آموزشی، مراجعه کنید

در سال تحصیلی قبل، تیم مشاعره دبیرستان، تیم اول ناحیه شده است

ثبت نام در آزمون ورودی سادات